Simültane Çeviri Nedir..
Simültane tercümede, tercüman bir tercüme kabininde konuşmacının söylediklerini kulaklık vasıtasıyla duyup aynı anda hedef dile tercüme ederek mikrofon ile dinleyicilerin kulaklıklarına aktarması şeklinde gerçekleşir. Bu sayede bir konuşmacının konuştukları aynı anda birden fazla tercüman  

 Noter Yeminli (Onaylı) Çeviri Nedir..
Noter yeminli tercümanlar tarafından yapılan çevirilere noter yeminli çeviri denir. Resmi evraklarda kullanılır. Tercümanların, bildikleri dilde yeminli tercüman olabilmesi için, noter huzurunda (dili bildiklerini kanıtlayan belgeleriyle birlikte) yemin zabtını imzalaması gerekir. 

 
 

 Her Dilden Çeviri ve Yeminli Tercümanlık Hizmetleri

Her geçen gün kendi alanlarında uzman insanların başka alanlarda uzman insanlarla işbirliği halinde yeni atılımlar yaptığına tanık oluyoruz.Böyle bir ortamda, kendi mesleklerinde uzman kişiler birbirinden farklı uzmanlık alanlarına sahip kişi ve işletmelere hizmet vermek için bir araya gelmektedirler.Bizler ise 1999 yılından buyana globalleşen dünyanın artan bu ihtiyacına karşılık verebilmek için tercüme işine yıllarını vermiş ve teknik donanımlı tercümanları bir çatı altında topladık.
Başta İngilizce,Almanca Rusça ve Fransızça olmak üzere her dilde noter onaylı yeminli tercüme, ardıl ve simultane çeviri, yurtdışı refakat ve yazışma taleplerinizi profesyonel yeminli tercümanlar eliyle ve en güncel yazılımlar kullanılarak yapılması konusunda çözüm ortağınız oluyoruz.

 

 
 

 TALYA TERCÜME SHOW MAX'DA..
Talya Tercüme Show Max televizyonuna konuk oldu..  

 Web Sitemize Hoşgeldiniz..
Yeni web sayfamız ile yine yanınızdayız.. 

 Acil tercümeler için tıklayın..
Acil Tercümeleriniz için 0 532 517 17 26 numaralı telefondan her daim bilgi alabilirsiniz 

 Çeviri yaparken dikkat edilece..